Леся ПОТІЦЬКА

[16.11.1947–05.09.2017]
Потіцька Леся Василівна – диригент і хормейстер. Заслужений працівник культури України. Учасниця хору “Гомін” від першого скликання – 1969 року.

Протягом життя працювала з 12-ма хоровими колективами. На початку 1990-х років пані Леся керувала дитячим ансамблем “Гагілка” при хорі “Гомін”.

Протягом 1994–2017 років Леся Потіцька – керівник хору “Коралі” (м.Вишгород), який був заснований як дитячий парафіяльний при церкві Св.Ап.Андрія Первозванного, а з 1997 року став Вишгородським муніципальним хором. “Гомін” і “Коралі” часто виступають разом. Різниця у виконавських стилях дуже яскрава – адже “Коралі” колектив переважно дівочий і дитячий, підкреслено академічного спрямування, тож дуже гарно виконує кілька обробок Л.Ященка, з якими сьогодні не можуть дати ради “Гомін” і “Криниця”.

У 2013–2015 роках пані Леся повернулася до “Гомону” – вже в якості хормейстера “Криниці”, допомагаючи Леопольдові Івановичу опановувати репертуар з новими людьми…

На YouTube:

 

Публікації на сайті:

СПІВ:

 

ЗАПИСИ ПІСЕНЬ:

Пані Леся була для нас записувачем і інформатором в одній особі – від неї до репертуару “Гомону” надійшло кілька яскравих і виразних творів з її рідної Львівщини: